Офіційний сайт Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
  
 
  Вітаємо на порталі освітян!
Головна Керівництво Підрозділи РУО Фотогалерея Архів новин

    Освітня мережа
  

    Доступ до публічної інформації
Дитячо-юнацькі спортивні школи
Нова українська школа
План роботи РУО
Публічні закупівлі
Охорона праці
ЗНО/ДПА
МАН "Дослідник", олімпіади, конкурси
Інклюзивно ресурсний центр №10
Учитель року - 2021
Оперативна інформація
Школа батьківства
Методично-інформаційний навігатор
Профспілка
Бюджет
Запобігання корупції
    Калькулятор NPV

    Вакансії
    Звернення громадян

    Банери

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   


    Контакти:
Поштова адреса:
04119, м.Київ,
вул. Зоологічна, 6-а,

Тел.: +38(044) 489-02-50
email: priyom@shevruo.gov.ua

Про закріплення за закладими загальної середньої освіти Шевченківського району міста Києватериторій обслуговування у 2021-2022 навчальному році














Мала Академія Наук

Сучасні заклади освіти



Національна дитяча гаряча лінія

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Нова українська школа

Урядовий контактний центр

Український центр оцінювання якості освіти

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Шевченківська районна у м. Києві рада та адміністрація

Портал новин освіти міста Києва





21/12/2020  |  Захист науково- дослідницьких робіт учнів-членів МАН
Захист науково- дослідницьких робіт учнів-членів МАН
Захист науково- дослідницьких робіт учнів-членів МАН

Захист науково- дослідницьких робіт учнів-членів МАН

 

Відділення фізики та астрономії

Секція експериментальна фізика

 

Учасники:

  1. Рубан Микита Ігорович, учень 8 класу ЗЗСО №91

Журі:

Мороз О.М., голова журі, методист РНМЦ,

Яценко Л.П. – учитель фізики та астрономії ЗЗСО № 101,

Горловська А.Г. – учитель фізики та астрономії ЗЗСО № 91.

 

 

Відділення математики

Секція математика

 

Учасники:

  1. Адаменко Арсен Богданович, учень 9 класу ЗЗСО № 139,
  2. Нікітюк Марія Дмитрівна, учениця 9 класу ЗЗСО № 139,
  3. Верещінська Валерія Вадимівна, учениця 9 класу ЗЗСО № 139,
  4. Касьяненко Дмитро Володимирович, учень 10 класу ЗЗСО № 139,  
  5. Шумило Марія Володимирівна, учениця 10 класу ЗЗСО № 139.

 

Секція прикладна математика

 

Учасники:

  1. Комлик Анна Ігорівна, учениця 9 класу ЗЗСО № 139,
  2. Нікітюк Олексій Дмитрович, учень 9 класу ЗЗСО № 139,
  3. Кияниця Юліана Валентинівна, учениця 10 класу ЗЗСО № 139,
  4. Пилипенко Іван Сергійович, учень 10 класу ЗЗСО №163.

 

Секція математичне моделювання

 

Учасники:

  1. Зубко Йосип Вікторович, учень 10 класу ЗЗСО № 163.

Журі:

Мороз О.М., голова журі, методист РНМЦ,

Ривкінд Й.Я. – учитель математики НВК ліцею №38,

Денисова І.В. – учитель математики ЗЗСО № 57,

Корчак Т.Р. – учитель математики ЗЗСО № 91.



Архів новин




    Пошук по сайту
   
   

Освітня мережа Шевченківського району

Про повернення столиці дитсадка №183

Календар подій
© 2008 - 2021. Технічна підтримка IT-SOURCE