Офіційний сайт Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
  
 
  Вітаємо на порталі освітян!
Головна Керівництво Підрозділи РУО Фотогалерея Архів новин

    Освітня мережа
  

    Доступ до публічної інформації
Дитячо-юнацькі спортивні школи
Нова українська школа
План роботи РУО
Публічні закупівлі
Охорона праці
ЗНО/ДПА
МАН "Дослідник", олімпіади, конкурси
Інклюзивно ресурсний центр №10
Учитель року - 2022
Оперативна інформація
Школа батьківства
Методично-інформаційний навігатор
Профспілка
Бюджет
Запобігання корупції
    Калькулятор NPV

    Вакансії
    Звернення громадян

    Банери

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   


    Контакти:
Поштова адреса:
04119, м.Київ,
вул. Зоологічна, 6-а,

Тел.: +38(044) 489-02-50
email: priyom@shevruo.gov.ua

Про закріплення за закладами дошкільної та загальної середньої освіти Шевченківського району міста Києва територій обслуговування у 2022-2023 навчальному роціМала Академія Наук

Сучасні заклади освітиОфіційний портал органів виконавчої влади України

Дія. Цифрова Освіта

Всеукраїнська школа онлайн для 5-11 класів

Національна дитяча гаряча лінія

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Урядовий контактний центр

Нова українська школа

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Український центр оцінювання якості освіти

Шевченківська районна у м. Києві рада та адміністрація

Портал новин освіти міста Києва

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 782

Відвідування ДНЗ
     Дата розміщення: 2022-06-07

З 1 червня відкрились дитячі садки. Наш садочок також відкрився. Чи може моя дитина відвідувати садочок, якщо обидва батьків працюють і можуть надати довідки, але не в критичних сферах?! В садочку кажуть, що тільки батьки , що працюють в критичних сферах (військові, медики , тощо ). Доречі батько моєї дитини працює в оборонній фірмі і навіть знаходиться не в Києві. Чи може моя дитина відвідувати дитячий садок?

Відповідь:   

№ 1408, 2022-06-07 

katekonisck@gmail.com

 

 

 

 

В управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації  розглянуто Ваше електронне  звернення  щодо відвідування дитиною  дошкільного закладу . За результатами розгляду  повідомляємо.

 У відповідності до п.1.2 наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної  адміністрації) від 31.05.2022  № 60 «Про відновлення освітнього процесу в приміщеннях закладів дошкільної освіти міста Києва в умовах воєнного стану» прийом дітей до чергових закладів дошкільної освіти комунальної форми власності під час воєнного стану здійснюється за наявності довідок з місця роботи (підприємств, установ та організацій міста Києва) щодо необхідності присутності обох батьків на робочому місці або перебування батьків у лавах Збройних сил України, Національної Гвардії та підрозділах Територіальної оборони.

Ваша дитина може бути прийнята до дошкільного закладу за умови надання Вами  довідок з місця роботи  обох батьків.

Заклади дошкільної освіти, що не відкрилися з 01.06.2022 року, продовжують роботу дистанційному форматі.

 

З повагою

 

Начальник                                                                                     Євгенія ЯРОВА

 

Катерина Середенко 489 52 24

 

Не виплачують за простій школи майже три місяці
     Дата розміщення: 2022-06-06

Будь ласка, допоможіть розібратися в даній ситуації: я працюю інспектором з кадрів у Санаторній школі номер 20 Шевченківського району м. Києва, з 24 лютого 2022 р. на роботу не можу вийти, керівництво сказали, що школа закрита на простій, я запитала чи можна працювати дистанційно, керівництво відповіли "ні", зарплати я отримувати не можу, за простій не виплатили ні за квітень, ні за травень і не відомо чи виплатять за червень, у березні була остання виплата 2500 грн посилений аванс, на питання чому не платять мені за простій керівництво школи відповіли, що в бюджеті немає грошей. Але я ж працівник державної установи, ніякої заяви на відпустку без збереження заробітної плати я не писала і не підписувала,бо навіть у школі з 24 лютого не була, чому ж три місяці не платять ні копійки за простій? Чи правомірна така ситуація? Хіба працівники бюджетних установ не мають бути соціально захищені і отримувати передбачені законом кошти за простій???

Відповідь:   

                                                                                       № 1407, 2022-06-06

 

 

Ваше електронне звернення від 06.06.2022 № 1407 щодо не отримання заробітної плати за квітень, травень, червень 2022 року повідомляє наступне.

         Відповідно до витягу з наказу директора санаторної школи від 01.04.2022 № 48-к «Про організацію трудових відносин працівників адміністративно-господарського підрозділу санаторної школи I-II ступенів № 20 в умовах воєнного стану» дію трудового договору з Удод Оленою Анатоліївною призупинено з 01.04.2022 по 30.06.2022. Зазначений наказ виданий на підставі Закону України «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану» від 15.03.2022 № 2136-IX.

         Разом з тим, відповідно до витягу з наказу директора санаторної школи I-II ступенів № 20 від 28.02.2022 № 48 «Про порядок оголошення простою» за березень місяць поточного року працівникам було виплачено заробітну плату у розмірі 2/3 від окладу.

 

 

 

   Начальник                                                                           Євгенія ЯРОВА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

489 02 50

 

Подяка колективу садочка #428 м.Київ
     Дата розміщення: 2022-06-03
Доброго дня! Хочу щиро подякувати колективу вихователів від імені багатьох батьків діток, які ходять до садочку # 428. Моя дитина із великим задоволенням відвідує садочок вже 2 роки з її 2 років (в ясельній групі були чудові вихователі Ольга Павлівна та Вікторія Миколаївна). Нажаль, з постійними труднощами в нашій країні (постійні карантини, потім війна) все частіше вимушені залишати дитину вдома і вона не може повноцінно відчути життя садочка. Але, завдяки нашому найпрекраснішому вихователю молодшої групи Стеценко Тетяні Федорівни, дітки, перебуваючи наразі в різних куточках світу, майже щоденно отримують від неї все нові та й нові знання, а потім завдання у вигляді цікаво підготовлених відеороликів ☺ Із задоволенням, виконуючи їх, результат надсилаємо в загальну батьківську групу і хоч таким чином дітки бачать один одного і пам‘ятають про своїх друзів, із задоволенням поглинають нові знання про оточуючий світ і з особливою любов‘ю згадують свого вихователя, з нетерпінням чекають на зустріч😃 Дякуємо Вам, Тетяно Федорівно! Завдяки Вам до початку війни дитина щоранку спішила до садочку, а додому ввечері поверталася в гарному настрої, а вже більше 3 місяців без садочку щоденно чекає нові завдання, щоб скоріше їх виконати і отримати похвалу! Також хочу відзначити і інших працівників, психолога, музичного працівника, вчитиля фізвиховання, які теж роблять періодично відеозвернення та надсилають завдання та вправи для розвитку дитини. Далеко не в усіх садочках Києва зараз працюють на відстанні зі своїми дітками це я точно знаю. Дуже чекаємо на закінчення війни і на повернення в наш найкращий садочок ❤ Садочок чудовий! А всі працівники в ньому найкращі.
Батьківська подяка
     Дата розміщення: 2022-05-30

Від імені батьківської громади ліцею висловлюємо величезну подяку директору ліцею-інтернату №23 «Кадетський корпус» імені Володимира Великого Головіхіній Наталії Михайлівні, адміністрації, усьому педагогічному колективу та офіцерам-вихователям. Останні роки наша рідна ненька-Україна переживає складні часи, але це не завадило нашому ліцею ділитися любов’ю до вихованців та не зраджувати своєму покликанню – навчати та виховувати майбутню еліту нашої країни. Вас не зупинили ні карантини, ні локдауни і навіть гармати і сирени. Це демонструє вашу незламність і стійкість. Ви адаптували форми навчання, щоб кожна дитина, незалежно від умов життя та місця перебування мала можливість отримувати безперервну, а головне якісну освіту. Попри усі складнощі та проблеми, колективу ліцею вдалося успішно побудувати дистанційний навчальний процес, забезпечити кожному учню реалізацію його конституційного права на освіту. Ми – батьки надзвичайно дякуємо педагогам ліцею за титанічну працю, доброту, мудрість, турботу та опіку, які Ви невтомно даруєте нашим дітям. Окремо хочеться подякувати за організацію виховного процесу, який було реалізовано на високому рівні. Щодня класні керівники разом з офіцерами-вихователями переймалися проблемами кожної дитини, спрямовували, надихали, підтримували, організовуючи тематичні години спілкування та індивідуальні консультації. Дякуємо та надзвичайно цінуємо роботу соціально-психологічної служби ліцею, яка безперервно надавала психологічну підтримку як дітям, так і їх родинам, проводячи психолого-педагогічні зустрічі, тренінги, загальноліцейні флешмоби та челенджі. Адже навчання без виховання не може сформувати повноцінних, мудрих та яскравих особистостей. Тож переоцінити Ваш вклад у виховання наших дітей неможливо. Ви стали для них не тільки вчителями, але і авторитетними наставниками, прикладами для наслідування. Завдяки плідній роботі кадетської родини, Вам вдалося ще більше згуртувати учнівську та батьківську громади і стати гідним прикладом для наслідування! З повагою та вдячністю, батьківська громада ліцею.

Знайти Бойко Миколу Володимировича директора ,,Школярика»
     Дата розміщення: 2022-05-05

Прошу допомогти знайти Бойко Миколу Володимировича директора підприємства ,,Школярик‘‘, який ухиляється від сплати за хлібобулочні вироби, отримані його підприємством від ТОВ ,,НІКО-Кийлів’‘ виробництва ,,Кулінічі’‘ ще за грудень 2021р в сумі 47866,56 грн. Виставлено рахунок від 29.12.2021р. Останнє нагадування в особистій розмові відбулось 21.02.22р. Обіцяв заплатити. Вже під час воєнного стану сплатили тільки останній рахунок за лютий 2022р. А заборгованість за грудень 21р. так і не сплачено. Зв’язатися з ним не має можливості. Благаю! Допоможіть, бо мушу особисто відповідати і сплатити ці кошти, якщо ,,Школярик‘‘ не розрахується. Дякую! Гол. Бухгалтер ТОВ,,НІКО-Кийлів‘‘ Бортнік Світлана Федорівна.

Відповідь:   

 

 

 

1404, 2022-05-05                                                             

 

         В управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації розглянуто звернення, надіслане Вами електронною поштою,  щодо розшуку директора КП «Школярик».

За результатами розгляду повідомляємо, що КП "Школярик" не підпорядковується управлінню освіти Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації.

 

 

 

 

 

 

Начальник                                                                                    Євгенія ЯРОВА

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Відправити звернення

Тема:
Контакт:
Текст:


    Пошук по сайту
   
   

Освітня мережа Шевченківського району

Про повернення столиці дитсадка №183
© 2008 - 2022. Технічна підтримка IT-SOURCE