Офіційний сайт Управління освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації
  
 
  Вітаємо на порталі освітян!
Головна Керівництво Підрозділи РУО Фотогалерея Архів новин

    Освітня мережа
  

    Доступ до публічної інформації
Дитячо-юнацькі спортивні школи
Нова українська школа
План роботи РУО
Публічні закупівлі
Охорона праці
ЗНО/ДПА
МАН "Дослідник", олімпіади, конкурси
Інклюзивно ресурсний центр №10
Учитель року - 2021
Оперативна інформація
Школа батьківства
Методично-інформаційний навігатор
Профспілка
Бюджет
Запобігання корупції
    Калькулятор NPV

    Вакансії
    Звернення громадян

    Банери

    Вхід для користувачів
Логін:    
Пароль:    
   


    Контакти:
Поштова адреса:
04119, м.Київ,
вул. Зоологічна, 6-а,

Тел.: +38(044) 489-02-50
email: priyom@shevruo.gov.ua

Про закріплення за закладими загальної середньої освіти Шевченківського району міста Києватериторій обслуговування у 2021-2022 навчальному році


Мала Академія Наук

Сучасні заклади освіти

Національна дитяча гаряча лінія

Офіційний портал органів виконавчої влади України

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Нова українська школа

Урядовий контактний центр

Український центр оцінювання якості освіти

Офіційний веб-портал Київської міської влади

Шевченківська районна у м. Києві рада та адміністрація

Портал новин освіти міста Києва

1-5 | 6-10 | 11-15 | 16-20 | 21-25 | >>Всього: 718

скарга
     Дата розміщення: 2021-04-22

школа I-III уровней №169 г.Киева, не проводит онлайн уроки, на вопрос почему все остальные школы на онлайн обучении а наша школа нет, ответ был такой: мы не можем за 15 минут подать материал. И наши дети сидят дома, без уроков, родители взяли на себя роль учителей. Так может нам и зарплату будут платить вместо учителей.

Відповідь:   

1342, 2021-04-22

 

         В управлінні освіти Шевченківської районної місті Києві державної адміністрації розглянуто анонімне звернення від 22.04.2021 №1342, надіслане Вами електронною поштою, що у спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №169 Шевченківського району м. Києва не проводяться онлайн уроки.   

 За поясненнями директора повідомляємо, що у зв’язку з посиленим протиепідемічним режимом у м. Києві  освітній процес у школі організований у дистанційній формі. Технічними засобами школа забезпечена, зокрема кожний кабінет оснащений інтернетом, комп’ютером або ноутбуком. Навчальні заняття учителями проводяться згідно чинного розкладу з використанням синхронного (Zoom, Skype) та/або асинхронного режимів (GoogleКлас, “Єдина Школа”). Педагоги комунікують з учнями та їх батьками за допомогою  Google Класу, Viber, Telegram, Zoom, Skype, “Єдиної Школи”, самостійно визначаючи засоби дистанційної передачі інформації та отримання зворотнього зв’язку, забезпечують здобувачів освіти передачею  відео-, аудіо-, графічної та текстової інформації.

Скарг з цього питання до дирекції школи не надходило.

 

 

 

Начальник                                                                                   Євгенія ЯРОВА

 

 

 

 

 

 Яна Старостіна 489 02 50

 

Благодарность
     Дата розміщення: 2021-04-01
Хочу выразить огромнейшую благодарность директору садика 159, Кривко Виктории Викторовне за любовь к своей работе, за заботу о садике, за уют и тепло которое она организовала за годы своей работы. Виктория Викторовна самый замечательный человек которого я встречала на своем пути, она знает каждого ребёнка в лицо, всегда с уважением выслушает и поможет в решении любой ситуации, даст совет. Благодаря Виктории Викторовне наш сад можно смело назвать ЛУЧШИМ. У меня двое детей ходили в этот сад и я очень горжусь нашим садиком, младшую отдам только в 159 садик. Директор опекается садиком как ребёнком, ее работа для нее как дитя. В саду проходят занятия, которые безумно нравятся деткам, дети искренне хотят идти в сад. Спасибо огромное, Виктория Викторовна. Мы безумно любим Вас и желаем долгих лет работы, успехов и процветания.
Подяка ЗДО № 495
     Дата розміщення: 2021-03-23

У дитячому садочку 495 відлунала серія чудових весняних ранків. Від імені всіх батьків вихованців дякуємо музичному керівнику Петренко Галині Олегівні за чудові сценарії, креативність, відданість праці та любов до неї. Дякуємо вихователю Кабан Наталії Олександрівні за фантастично виконану роль Карлсона, за її талант та любов до діток. Діти та батьки в захваті! Дякуємо адміністрації закладу за те, що в такий непростий для всієї країни час, зважаючи на карантинні обмеження, знімали власноруч фото та відео ранків й надали таким чином можливість батькам побачити ці ранки, долучитися до атмосфери свята та отримати незабутні враження від виступів. Особливу подяку від імені батьків групи "КАЛИНКА" хочемо висловити нашому вихователю Дмитренко Валентині Петрівні за її професіоналізм, завзятість, творчий підхід до праці та безмежну любов до дітей. Ви назавжди в наших серцях! Бажаємо всім працівникам закладу міцного здоров'я, наснаги та всіляких гараздів! Поважаємо та цінуємо працю кожного з вас.

Відповідь:   

1340, 2021-03-05,

Подяка педагогічним працівникам ЗДО № 495

barv.daria@gmail.com

 

         В управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації  розглянуто звернення  батьків закладу дошкільної освіти № 495, надіслане електронною поштою, щодо висловлення подяки працівникам закладу дошкільної освіти № 495 за організацію роботи із вихованцями в умовах обмежувальних заходів.

       Сподіваємося,  що   взаємодія педагогічних працівників із родинами мають  хороший результат  у  продовженні  освітнього процесу в домашніх умовах.

      Дякуємо за високу оцінку праці  вихователів Кабан Н.О., Дмитренко В.П.,   музичного  керівника  Петренко Г.О. та адміністрації  ЗДО № 495, які докладають усіх зусиль, щоб урізноманітнити  освітню діяльність  та дозвілля вихованців.  

         Приємні  відгуки батьківської громади щодо організації роботи  колективу закладу дошкільної освіти № 495 сприяють формуванню його позитивному іміджу та  згуртованості.

       Ваша подяка  розміщена на офіційному сайті управління освіти у розділі  «Звернення громадян». 

 

 

Начальник                                                                                           Євгенія ЯРОВА   

 

 

 

Катерина Серденко

489 52 24

Поляка педагогічному колективу здо#647
     Дата розміщення: 2021-03-05

Шановна Євгеніє Валентинівно! Від імені всіх батьків вихованців здо 647, щиро дякуємо Вам за старанну роботу і турботу про наших дітей! Ми постійно бачимо як садок змінюється на краще. І в цьому є велика Ваша заслуга! Дякуємо Вам за увагу, піклування та доброту! Батьківський колектив вітає від щирого серця всіх освітян управління освіти Шевченківського району, всіх працівників дитячого садка 647 зі святом Весни та Любові - 8 Березня! В ці передсвяткові дні, хочемо щиро подякувати всьому колективу, який очолює Степанова Ірина Михайлівна. Щиро дякуємо колективу професіоналів, бо кожен вкладає у свою справу саме дороге для батьків - сучасний різноманітний розвиток, здорове харчування й оточення, та щасливі посмішки наших дітей під час колективного пізнання світу. Бажаємо Вам Здоров'я, Успіхів, Здійснення Ваших Мрій, та багато приводів для щирих посмішок кожен день! З повагою, батькі здо 647.

Відповідь:   

1338, 2021-03-05,

  Подяка педагогічному колективу ЗДО № 647 

 

         В управлінні освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації  розглянуто звернення  батьків закладу дошкільної освіти № 647, надіслане електронною поштою, щодо висловлення подяки працівникам управління освіти та ЗДО № 647.

        Управлінням освіти Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації  здійснюються  комплексні заходи щодо модернізації матеріально-технічного забезпечення, діджиталізації освітнього процесу та благоустрою територій закладів дошкільної освіти, що сприяє збереженню  та зміцненню здоров’я вихованців,   поліпшенню мікроклімату  в колективах  та покращенню  освітньої діяльності.  

       Найвищі чесноти педагога і найважливіша умова його успішної діяльності - це відповідальність, любов до дітей та справи виховання.

       Дякуємо за високу оцінку нашої спільної справи та сподіваємося на подальшу взаємодію  з батьківською громадою. 

       Ваша подяка  розміщена на офіційному сайті управління освіти у розділі  «Звернення громадян». 

 

 

Начальник                                                                                           Євгенія ЯРОВА   

 

 

 

Катерина Серденко

489 52 24

Подяка
     Дата розміщення: 2021-02-09

Від імені всіх батьків вихованців Днз 159 хочу висловити величезну вдячність колективу ДНЗ за старанну роботу.Під час негоди колектив власноруч розчистив територію дитячого садку від снігу, чим забеспечили безпечний та зручний підхід до дитячого закладу. Працівники нашого ДНЗ найкращі, вони не бояться ніякої роботи і роблять все щоб перебування дітей в садочку було комфортним і незабутнім.

Відправити звернення

Тема:
Контакт:
Текст:


    Пошук по сайту
   
   

Освітня мережа Шевченківського району

Про повернення столиці дитсадка №183

Календар подій
© 2008 - 2021. Технічна підтримка IT-SOURCE